ZZPS » Aktualności

Aktualności

więcej
2019-03-20 19:56:52

KINDER+SPORT - TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY DZIEWCZĘTA W KAT. "DWÓJKI" 23.03.2019 KOSZALIN

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZAT ODBĘDZIE SIĘ W KOSZALINIE W DNIU 23.03.2019 MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 18 , UL. STASZICA  6 , KOSZALIN. ORGANIZATOREM JEST : SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 KOSZALIN OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE  TURNIEJU JEST KONRAD RADZIUSZ TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00 WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40 ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.16.20  

czytaj więcej 
2019-03-20 19:55:52

PODSUMOWANIE - 23.03.2019 GOLENIÓW- TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT

Turniej eliminacyjny  Wojewodztwa Zachodniopomorskiego Kinder+Sport 2019 w kategorii czwórkę dziewcząt w Goleniowie niestety z przyczyn niezależnych od organizatora został przerwany gdy toczyły się rozgrywki.Przyczyną było to , że  uruchomił się system przeciwpożarowy i wszystkie zespoły musiały niezwłocznie opuścić halę. W opini jednej z trenerek "(..) Jesteśmy pod wrażeniem sprawnie przeprowadzonej akcji - na miejscu bardzo szybko zjawiła się straż pożarna, karetki pogotowia i śmigłowiec. Nikomu nic się nie stało i wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do domu." W związku z zaistniałą sytuacją eliminacje zostały przełożone na 7 kwietnia w Kołobrzegu i będą zarazem kwalifikacjami do finału wojewódzkiego. ✊✊

czytaj więcej 
2019-03-20 19:54:36

PODSUMOWANIE - 17.03.2019 KOŁOBRZEG - TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" CHŁOPCÓW

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓREK" CHŁOPCÓW ODBYŁ SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 17.03.2019. ORGANIZATOREM BYŁ  : UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE TURNIEJU BYŁ DARIUSZ CHOLKA W TURNIEJU WYSTARTOWAŁO 15 ZESPOŁÓW Z 16 ZGŁOSZONYCH- NIE DOJECHAŁ ZESPÓŁ SGS GOLENIÓW. AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO UZYSKAŁO 12 ZESPOŁÓW - PO 4 NAJLEPSZE W SWOICH GRUPACH . PÓŁFINAŁ ODBĘDZIE SIE W DNIU 14.04.2019 NIEDZIELA W KOSZALINIE / ZMIANA TERMINU Z 13.04.2019/!!!

czytaj więcej 
2019-03-20 15:29:24

PODSUMOWANIE -KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "3" DZIEWCZĄT 16.03.2019 KOŁOBRZEG

PODSUMOWANIE -KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "3" DZIEWCZĄT 16.03.2019 KOŁOBRZEG TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT ODBYŁ SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 16.03.2019. ORGANIZATOREM BYŁ  : UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ BYLI : ROBERT SZPAK I PIOTR BOGDANOWICZ W TURNIEJU WYSTARTOWAŁO 32 ZESPOŁY Z 34 ZGŁOSZONYCH- NIE DOJECHAŁY 2 ZESPOŁY UKS SOKÓŁ USTRONIE MORSKIE. AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO UZYSKAŁO 18 ZESPOŁÓW - PO 3 NAJLEPSZEY W SWOICH GRUPACH . PÓŁFINAŁ ODBĘDZIE SIE W DNIU 06.04.2019 W GRYFICACH

czytaj więcej 
2019-03-17 01:03:49

XIX MŁODZIEŻOWY PUCHAR BAŁTYKU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ IM. W. KLĘSK- Regulamin

Miło nam poinformować, że XIX Młodzieżowy Puchar Bałtyku im. W.Klęsk odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 27-30.06. Organizatorami turnieju będą PZPS, ZZPS I MOSiR Kołobrzeg. Turniej ponownie zostanie rozegrany na dziesięciu boiskach - dla trzech kategorii wiekowych dziewcząt i chłopców: młodziczek i młodzików, kadetek i kadetów, juniorek i juniorów. Regulamin i szczególy turnieju w załączniku do artykułu. ZAPRASZAMY !!!

czytaj więcej 
2019-03-13 14:46:30

KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "4" DZIEWCZĄT 17.03.2019 GOLENIÓW

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT ODBĘDZIE SIĘ W GOLENIOWIE W DNIU 17.03.2019. MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5  UL. NORWIDA 1 , GOLENIÓW ORGANIZATOREM JEST : UKS BARNIM GOLENIÓW OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ : ANNA GOŁĘBIOWSKA I ANETA RZĄŻEWSKA TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00 WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40 ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.15.00   W TURNIEJU ELIMINACYJNYM UDZIAŁ BIERZE16 ZGŁOSZONYCH ZESPOŁÓW. ZESPOŁY ZOSTAŁY PODZIELONE NA 3 GRUPY PO 6-5 ZESPOŁÓW. AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKAJĄ PO 4 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY / W SUMIE 12 ZESPOŁÓW/ W FINALE WOJEWÓDZKIM WYSTĄPI 6 ZESPOŁÓW REGULAMIN ELIMINACJI : GRAMY 1 SETA  DO 25 PKT. /2 PKT. PRZEWAGI/ ZESPOŁOWI PRZYSŁUGUJE 1 CZAS ORAZ 1 ZMIANA /+POWROTNA/ W KAŻDYM SECIE PUNKTACJA: 2 PKT. /ZWYCIESTWO /, 1 PKT./PORAŻKA / POZOSTAŁE PRZEPISY ZGODNIE Z REGULAMINEM KINDER+SPORT 2019 O KOLEJNOŚCI DECYDUJĄ : DUŻE PKT,  BILANS MAŁYCH PUNKTÓW ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA WODY DO PICIA ORAZ PIŁEK NA ROZGRZEWKĘ WSZYSTKIE SPRAWY SPORNE ROZSTRZYGA ORGANIZATOR. PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA W ZAŁĄCZNIKU: ROZPISKA MECZY I PODZIAŁ ZESPOŁÓW,  ZGODA ZDROWOTNA

czytaj więcej 
2019-03-13 14:21:27

KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "4" CHŁOPCÓW 17.03.2019 KOŁOBRZEG

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 17.03.2019. MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 , UL. POZNAŃSKA 9, KOŁOBRZEG ORGANIZATOREM JEST : UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ : ROBERT SZPAK I DARIUSZ CHOLKA TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00 WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40 ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.15.00   W TURNIEJU ELIMINACYJNYM UDZIAŁ BIORZE16 ZGŁOSZONYCH ZESPOŁÓW. ZESPOŁY ZOSTAŁY PODZIELONE NA 3 GRUPY PO 6-5 ZESPOŁÓW. AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKAJĄ PO 4 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY / W SUMIE 12 ZESPOŁÓW/ W FINALE WOJEWÓDZKIM WYSTĄPI 6 ZESPOŁÓW REGULAMIN ELIMINACJI : GRAMY 1 SETA  DO 25 PKT. /2 PKT. PRZEWAGI/ ZESPOŁOWI PRZYSŁUGUJE 1 CZAS ORAZ 1 ZMIANA /+POWROTNA/ W KAŻDYM SECIE PUNKTACJA: 2 PKT. /ZWYCIESTWO /, 1 PKT./PORAŻKA / POZOSTAŁE PRZEPISY ZGODNIE Z REGULAMINEM KINDER+SPORT 2019 O KOLEJNOŚCI DECYDUJĄ : DUŻE PKT,  BILANS MAŁYCH PUNKTÓW ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA WODY DO PICIA ORAZ PIŁEK NA ROZGRZEWKĘ WSZYSTKIE SPRAWY SPORNE ROZSTRZYGA ORGANIZATOR. PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA W ZAŁĄCZNIKU: ROZPISKA MECZY I PODZIAŁ ZESPOŁÓW,  ZGODA ZDROWOTNA

czytaj więcej 
2019-03-10 23:19:28

KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "3" DZIEWCZĄT 16.03.2019 KOŁOBRZEG

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT ODBĘDZIE SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 16.03.2019. MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 , UL. POZNAŃSKA 9, KOŁOBRZEG ORGANIZATOREM JEST : UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ : ROBERT SZPAK I PIOTR BOGDANOWICZ TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00 WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40 ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.15.00

czytaj więcej 


starsze teksty znajdziesz klikając poniżej:
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz