ZZPS » Aktualności
Młodziczki / Młodzicy
Kadetki / Kadeci
Juniorki / Juniorzy
III liga kobiet / mężczyzn
Minisiatkówka dziewcząt i chłopców
Siatkówka plażowa

Aktualności

więcej
2014-10-30 19:20:05

IX Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt "CZWÓREK" - Kołobrzeg' 2014 Olbrzymim Sukcesem Sportowym i Organizacyjnym!

Ogromnym sukcesem organizacyjno-sportowym zakończył się IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT „CZWÓREK” w Kołobrzegu. Od dziewięciu lat głównym inicjatorem i organizatorem zawodów jest Trener UKS OPP-Powiat Kołobrzeski - Pan Dariusz Cholka oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu - Pan Andrzej Haraj wraz z całą Bracią Nauczycielską.                                                                                                                             Od wielu lat jednym z promotorów, współorganizatorów i sponsorów turnieju jest Radzikowskie Stowarzyszenie Oświatowe i Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej.                                                                                                                       W turnieju uczestniczyło 23 zespoły, które reprezentowały najsilniejsze ośrodki sportowe z kraju w tej kategorii wiekowej z Mistrzem Polski włącznie.               Wyniki turnieju, klasyfikacja zespołów woj. zachodniopomorskiego oraz najlepsza „piątka” zawodniczek wybrana przez trenerów:   KLASYFIKACJA KOŃCOWA IX OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ KOŁOBRZEG’ 24-26. X. 2014   MIEJSCE ZESPÓŁ I MKS „DWÓJKA” ZAWIERCIE II UKS „POGODNO” SZCZECIN - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 SZCZECIN III BAS BIAŁYSTOK Zespół I IV SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 KOSZALIN V MUKS KRÓTKA MYSIADŁO VI BAS BIAŁYSTOK Zespół II VII MKS CZECHOWICE –DZIEDZICE VIII MUKS JOKER” ŚWIECIE Zespół I IX UKS „GOLCZEWITA” GOLCZEWO X UKS "VOLLEY" WAŁCZ XI UKS BARNIM GOLENIÓW XII UKS "DWÓJKA" MILICZ XIII UKS "TRÓJKA" SULECHÓW Zespół I XIV UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI /SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 KOŁOBRZEG Zespół I XV UKS "TRÓJKA" SULECHÓW Zespół II XVI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9  RUMIA  XVII MUKS JOKER” ŚWIECIE Zespół II XVIII MUKS JOKER” ŚWIECIE Zespół III XIX UKS „ŹRÓDEŁKO” KATOWICE XX MIX TEAM XXI SPPS ŁEBA XXII UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI /SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 KOŁOBRZEG Zespół II XXIII UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI /SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 KOŁOBRZEG Zespół III   NAJLEPSZE  ZAWODNICZKI TURNIEJU 2014   MVP - KLAUDIA SZWAJA - MKS”DWÓJKA” ZAWIERCIE   ROZGRYWAJĄCA - JULIA TARCZEWSKA - MKS ”DWÓJKA” ZAWIERCIE ATAKUJĄCA - OLIWIA DURKA - UKS „POGODNO” SZCZECIN PRZYJMUJĄCA - GABRYJELA BORYS - BAS BIAŁYSTOK ZAGRYWAJĄCA - WIKTORIA BUREK - SP. NR 18 KOSZALIN               Medale oraz liczne nagrody wręczali: Poseł RP - Pan Marek Hok, Wicemarszałek Woj. Zachodniopomorskiego - Pani Anna Mieczkowska, Prezydent Kołobrzegu - Pan Janusz Gromek, Dyrektor SP-6 w Kołobrzegu - Pan Andrzej Haraj, Prezes ZZPS - Pan Janusz Kamiński, Dyrektor Sportowy SMS Police - Pan Leszek Piasecki. Gościem specjalnym był Trener Kadry Narodowej Kobiet Pan Piotr Makowski.             Szczególne podziękowania za organizację turnieju podczas ceremonii zakończenia zawodów kierowane były do Władz Miejskich Kołobrzegu, Urzędu Marszałkowskiego, ZZPS a także do Panów Dariusza Cholki - głównego organizatora i Wojciecha Klęsk - Wiceprezesa ZZPS oraz rodziców zawodniczek, miejscowych trenerów i nauczycieli oraz profesjonalnie przygotowanego spikera zawodów - Pana Wojciecha Dróżdża.             Uczestnicy oraz ich wychowawcy gremialnie umówili się na X Jubileuszowy Turniej w 2015 roku.

czytaj więcej 
2014-10-22 00:04:14

PO RAZ 9-ty Z RZĘDU W NAJBLIŻSZY WEEKEND /24-26.10.2014r./ OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MNI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ZAGOŚCI w KOŁOBRZEGU!!!

  IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT "CZWÓRKI" R.2002 KOŁOBRZEG 24-26.10.2014 ORGANIZATORZY: UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU RADZIKOWSKIE STOWARZYSZENIE OŚWIATOWE PATRONAT: MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ KURATORIUM OŚWIATY URZĄD MARSZAŁKOWSKI STAROSTWO POWIATOWE URZĄD MIASTA POLSKA FUNDACJA SIATKÓWKI ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ PATRONAT MEDIALNY: PORTAL- DRAFBOX PORTAL- VOLLEYFLASH PORTAL- LINK TO POLAND PORTAL- POLONIA SPORT MIEJSCE: SALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W KOŁOBRZEGU UL.POZNAŃSKA 9 KATEGORIA: CZWÓRKI -DZIEWCZĘTA KL.VI I MŁODSZE/R.2002 I MŁODSZE/ - 4 ZAWODNICZKI +1 REZERWOWA UCZESTNICY: KLUBY: 1. Zespół I -UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI /SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 KOŁOBRZEG 2. Zespół II - UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI /SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 KOŁOBRZEG/ 3. MUKS "TRZYNASTKA" RADOM 4.UKS „GOLCZEWITA” GOLCZEWO 5. UKS „ŹRÓDEŁKO” KATOWICE 6. Zespół I - MOS WIELICZKA 7. Zespół II - MOS WIELICZKA 8.UKS BARNIM GOLENIÓW 9. MUKS JOKER” ŚWIECIE - – IM-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO 10. Zespół I – UKS "TRÓJKA" SULECHÓW -– III M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO 11. Zespół II – UKS "TRÓJKA" SULECHÓW 12. UKS „RODŁO” ZŁOTÓW 13. MKS „DWÓJKA” ZAWIERCIE –MISTRZ POLSKI 2014 KINDER+SPORT 14.  UKS "ZATOKA 95" PUCK   15. Zespół I –BAS BIAŁYSTOK – I M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO 16. Zespół II –BAS BIAŁYSTOK -– IV M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO 17. APS TPS RUMIA   18.UKS"DWÓJKA" MILICZ 19. MUKS KRÓTKA MYSIADŁO 20. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 KOSZALIN – III M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO 21.MKS CZECHOWICE -DZIEDZICE 22. SPPS ŁEBA 23. UKS „POGODNO” SZCZECIN - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 SZCZECIN - II M-CE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO 24. UKS "VOLLEY" WAŁCZ PROGRAM TURNIEJU 24.10.2013 /PIĄTEK/        -GRY ELIMINACYJNE OD GODZ.17.00-19.45 SET DO 15 PKT. 25.10.2013 /SOBOTA/      -GRY ELIMINACYJNE OD GODZ.9.00-13.30 SET DO 15 PKT. 26.10.2013 /NIEDZIELA /  -GRY FINAŁOWE OD GODZ.9.00-13.30 SET DO 20 PKT.                                             OK.GODZINY 14.30 MECZ FINAŁOWY                                             OK.GODZINY 15.00 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU ILOŚĆ ZESPOŁÓW -24 STARTUJĄ PRZEDSTAWICIELE – 9 WOJEWÓDZTW SYSTEM ROZGRYWEK: SYSTEM "KAŻDY Z KAŻDYM" W GRUPACH MECZ FINAŁOWY – POMIĘDZY 2  NAJLEPSZYMI  ZESPOŁAMI Z GRUPY FINAŁOWEJ O M-CA 1-6 SĘDZIOWIE – 5 SĘDZIÓW KLASY PAŃSTWOWEJ OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA ORGANIZACJĘ TURNIEJU TRENER UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI NAUCZYCIEL WF SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU MGR DARIUSZ CHOLKA TEL.606 698 344  E-MAIL d.cholka@onet.pl  

czytaj więcej 
2014-10-21 23:28:16

Zaproszenie na XXIV Ogólnopolski Listopadowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości - Środa Wielkopolska'2014.

STAROSTA ŚREDZKI, BURMISTRZ GMINY ŚRODA WLKP., WZPS POZNAŃ, SZS „WIELKOPOLSKA” POZNAŃ  UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „ŚRODA” ŚRODA WLKP. MAJĄ ZASZCZYT ZAPROSIĆ  DO UDZIAŁU W XXIV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MŁODZICZEK                 (rocznik 2000 i młodsze)  Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

czytaj więcej 
2014-10-07 11:34:29

System rejestracji - ważna informacja

Witam, przedstawiam pomocną informację dotyczącą systemu rejestracji, przesłaną przez administratora ogólnopolskiego:

czytaj więcej 


starsze teksty znajdziesz klikając poniżej:
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 .

Partnerzy

Grupa Azoty Urząd Marszałkowski w Szczecinie Miasto Szczecin Miasto Koszalin Crazybeaver.net Tworzenie stron www

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz